SERVIS

SERVIS

Firma Kotly Lokca s.r.o poskytuje profesionálny servis, zabezpečený školenými pracovníkmi. Zabezpečenie montáže kotla až po samotné uvedenie do prevádzky.

ZÁRUKA

Záruka 2 roky sa vzťahuje na všetky produkty firmy Kotly Lokca s.r.o. V prípade poruchy kotla neváhajte kontaktovať nás alebo svojho servisného technika, ktorý zabezpečí odstránenie závad.

KVALITA

Prvotriedna kvalita je základom úspechu firmy Kotly Lokca s.r.o už od roku 1992. Základom sú špičkový personál a kvalitné materiály z ktorých sú produkty vyrábané.

VÝROBA TEPLOVODNÝCH KOTLOV

Firma KOTLY LOKCA, s.r.o. s tradíciou od roku 1991 vykonáva nasledovné činnosti: výroba teplovodných kotlov, zváračské a montážne práce, predaj všetkých druhov palív pre váš kotol. Spoľahlivosť a vysokú odbornú úroveň potvrdzujú spokojní zákazníci nielen zo Slovenska.

„Hlavným cieľom a filozofiou spoločnosti KOTLY LOKCA, s.r.o. je vyvíjať špičkové výrobky s najvyššou kvalitou, funkčnosťou a dizajnom, ktoré dosahujú najvyššiu účinnosť spaľovania s ohľadom na životné prostredie pri zachovaní priaznivej ceny.“

Jozef Bohucký

Jozef Bohucký
Zakladateľ firmy Kotly Lokca s.r.o

kotolPeletFRONT12

CERTIFIKÁTY

CERTIFIKÁT O
SKÚŠKE NÁVRHU

Technický skúšobný ústav Piešťany, š.p., akreditovaný certifikačný orgán certifikujúci výrobky, registračné číslo 009/P-018 vydal dňa 16. decembra 2009 certifikát, ktorým potvrdzuje zhodu vlastností uvedeného typu výrobku s technickými požiadavkami uvedenými v STN EN 303-5: 2001.
Certifikát je platný pre typ výrobku: Teplovodný kotol typ na tuhé palivo typ „ÚSPOR AUTOMAT 18; 25; 35“.

CERTIFIKÁT O
SKÚŠKE NÁVRHU

Technický skúšobný ústav Piešťany, š.p., akreditovaný orgán certifikujúci výrobky, registračné číslo 009/P-018 vydal dňa 30. mája 2017 certifikát, ktorým potvrdzuje zhodu vlastností uvedeného typu výrobku s technickými požiadavkami uvedenými podľa normy EN 303-5:2012.Zaradil sa do 5. emisnej triedy a bol tak pridaný k produktom ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM s možnosťou získania štátnej dotácie pre našich zákazníkov. Certifikát je platný pre typ výrobku: Teplovodný kotol s podávačom na pelety „ÚSPOR AUTOMAT 25“.

CERTIFIKÁT O ZHODE S
KONŠTRUKČNOU DOKUMENTÁCIOU

Technická inšpekcia, a.s., Trnavská cesta 56, 821 01 Bratislava akreditovaný certifikačný orgán certifikujúci výrobky, registračné číslo vydal dňa 18. septembra 2006 certifikát, ktorým potvrdzuje, že tlakové zariadenie spĺňa podrobnosti o technických požiadavkách z hľadiska bezpečnosti podľa nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 576/2002 Z.z.Certifikát je platný pre typ výrobku: Teplovodný kotol ÚSPOR „25-300“.

ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM

Cieľom projektu Zelená domácnostiam je zabezpečiť podporu pre inštaláciu malých zariadení na využívanie OZE, čo umožní znížiť využívanie fosílnych palív.

V poslednom kole dotácie zelená domácnostiam  pre rok 2018 boli finančné prostriedky vyčerpané a dotačné kolo je uzatvorené. Bolo vydaných 53 poukážok v celkovej hodnote 754 500€. Bližšie informácie o nových kolách dotácií nájdete na webovej stránke  www.zelenadomacnostiam.sk

Kotly lokca_ECO_nálepka_100ks

KOTLY LOKCA s.r.o

Teplo vášho domova

Ponuka pre Vás

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

background

Predaj palív

Naša firma je zameraná na predaj rôznych druhov palív, ktoré sú zdrojom tepla pre váš domov.Ponúkame palivá ako sú pelety, čierny Ekoret, Nemecké brikety…

kotolEKORETSlider

výroba kotlov

Firma sa už od samotného vzniku rok 1992, venuje výrobe teplovodných kotlov, ktorých je aj certifikovaným predajcom. Servis kotlov poskytujú školený pracovníci spolupracujúci s našou firmou.

Hala c.2

výroba konštrukcií

Konštrukcie sú vyrábené z oceľové plechu, rôznych hrúbok. Celá konštrukcia je zostrojená na mieru podľa výkresovej dokumentácie , ktorú je pri zadávaní zákazky nutné doložiť.

KONTAKT

0915 823 741

KOTLY LOKCA s.r.o

LOKCA, POLIANKA 509/9

PO-PIA

6:00 am – 14:30 pm

EMAIL

kotlylokca@kotlylokca.sk